Search form

Лука 4:1

ГЛАВА 4

(Зачало 12)

1И сполнет со Дух Свети, Исус се врати од Јордан, и беше одведен од Духот во пустината;

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index