Search form

Лука 4:10

10Зашто е напишано: „На ангелите Свои ќе им заповеда за Тебе, да Те запазат;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index