Search form

Лука 4:11

11и на раце ќе Те земат, да не си ја сопнеш некако ногата Своја на камен“.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index