Search form

Лука 4:12

12А Исус му одговори и рече: – Речено е: „Не искушувај Го Господа, својот Бог“!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index