Search form

Лука 4:13

13Па, откако заврши ѓаволот со сите искушенија, отиде од Него, за некое време.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index