Search form

Лука 4:14

14И се врати Исус со духовна сила во Галилеја; и се разнесе глас за Него по целиот тој крај.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index