Search form

Лука 4:2

2четириесет дена беше искушуван од ѓаволот, и ништо не јадеше во тие дни;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index