Search form

Лука 4:24

24Па рече: – Вистина ви велам: ниеден пророк не е омилен во татковината своја.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index