Search form

Лука 4:26

26и при ниедна од нив не беше испратен Илија, но само кај вдовицата во Сарепта Сидонска;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index