Search form

Лука 4:3

3и Му рече ѓаволот: Ако си Син Божји, кажи му на овој камен да стане леб.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index