Search form

Лука 4:31

(Зачало 15)

31И слезе во Капернаум, во градот галилејски, и ги поучуваше во саботите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index