Search form

Лука 4:33

33Во синагогата се наоѓаше еден човек, во кого имаше нечист бесовски дух, и тој извика гласно:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index