Search form

Лука 4:38

38Штом излезе од синагогата, влезе во ку ќата Симонова; а тештата на Симона имаше силна треска, и Го помолија за неа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index