Search form

Лука 4:5

5И кога Го одведе на една висока планина, ѓаволот, во еден миг, Му ги покажа сите царства на светот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index