Search form

Лука 5:11

11Кога ги извлекоа двата кораба на суво, оставија сѐ и тргнаа по Него.

Крај на неделата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index