Search form

Лука 5:13

13Исус протегна рака, се допре до него и рече: – Сакам, очисти се! И веднаш лепрата падна од него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index