Search form

Лука 5:15

15Но уште повеќе се разнесуваше гласот за Него и многу народ доаѓаше да Го слуша и да ги лекува болестите нивни.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index