Search form

Лука 5:18

18И, ете, некои донесоа на постелка еден човек, кој беше фатен, и сакаа да го внесат и да го стават пред Него;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index