Search form

Лука 5:19

19па, откако не најдоа место од каде да го внесат поради народот, се качија на куќата и преку покривот го спуштија сосѐ постелката, насреде, пред Исуса.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index