Search form

Лука 5:2

2И виде два кораба, кои стоеја покрај езерото; а рибарите беа излегле од нив, и си ги плавеа мрежите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index