Search form

Лука 5:20

20А Он, штом ја виде верата нивна, рече: – Човеку, ти се простуваат гревовите!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index