Search form

Лука 5:21

21Книжниците, пак, и фарисеите почнаа да размислуваат и да велат: – Кој е Овој што хули на Бога? Кој може да ги простува гревовите, освен Единиот Бог?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index