Search form

Лука 5:22

22А Исус, штом ги разбра нивните помисли, им одговори и рече: – Што размислувате во срцата свои?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index