Search form

Лука 5:23

23Што е полесно да се каже: ти се простуваат гревовите, или да се каже: стани и оди?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index