Search form

Лука 5:25

25И тој веднаш стана пред нив и си го зеде она, на коешто лежеше, па си отиде дома, славејќи Го Бога.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index