Search form

Лука 5:26

26Ужас ги опфати сите и Го славеа Бога; па, откако се исполнија со страв, говореа: – Чудни работи видовме денеска!

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index