Search form

Лука 5:29

29И во својот дом, Левиј Му приготви голема гозба; и таму имаше многу цариници и други кои седеа на трпезата со нив.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index