Search form

Лука 5:3

3Откако влезе во еден од корабите, којшто беше на Симона, го замоли да се оддалечи малку од брегот, па седна и од коработ го поучуваше народот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index