Search form

Лука 5:30

30А книжниците и фарисеите негодуваа против Него и им говореа на учениците Негови: – Зошто со цариници и грешници јадете и пиете?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index