Search form

Лука 5:32

32не сум дошол да ги повикам праведниците, туку грешниците на покајание.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index