Search form

Лука 5:33

(Зачало 21)

33Атие Му рекоа: – Зошто учениците на Јована често постат и се молат, како и фарисејските, а Твоите јадат и пијат?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index