Search form

Лука 5:34

34Он им рече: – Зар можете да ги натерате сватовите да постат, додека е со нив младоженецот?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index