Search form

Лука 5:35

35Но, ќе дојдат дни, кога ќе се оддели од нив младоженецот, и тогаш ќе постат, во тие дни.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index