Search form

Лука 5:38

38но, ново вино треба да се тура во нови мевови; па така ќе се запази и едното и другото.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index