Search form

Лука 5:39

39И никој, откако пиел старо вино, нема да побара ново; оти вели: – старото е подобро.

Крај на средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index