Search form

Лука 5:4

4А штом престана да говори, му рече на Симона: – Заплови во подлабокото и фрлете ги мрежите свои за лов!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index