Search form

Лука 5:5

5Но, Симон Му одговори и рече: – Наставниче, цела ноќ се трудевме и ништо не уловивме; ама поради Твојот збор, ќе ја фрлам мрежата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index