Search form

Лука 5:9

9Зашто беше влегол страв во него, и во сите кои беа со него, од тој лов на риби што ги уловија;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index