Search form

Лука 6:10

10Па, откако ги изгледа сите, му рече на човекот: – Протегни ја раката своја! Тој направи така; и раката му стана здрава како другата.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index