Search form

Лука 6:11

11А тие се разгневија многу и се советуваа помеѓу себе што да Му направат на Исуса.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index