Search form

Лука 6:12

(Зачало 23)

12Тие денови се искачи на една гора, за да се помоли, и ја помина целата ноќ во молитва кон Бога.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index