Search form

Лука 6:13

13А кога се раздени, ги повика учениците Свои и од нив избра дванаесет, кои ги нарече и апостоли:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index