Search form

Лука 6:14

14Симона, кого го нарече Петар, и брат му Андреја, Јакова и Јована, Филипа и Вартоломеја,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index