Search form

Лука 6:18

18кои беа дошле да Го чујат и да се исцелат од болестите свои, како и оние што страдаа од нечисти духови, и се излекуваа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index