Search form

Лука 6:19

19И сиот народ сакаше да се допре до Него, зашто од Него излегуваше сила и ги лекуваше сите.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index