Search form

Лука 6:2

2А некои од фарисеите им рекоа: – Зошто го правите тоа, што не треба да се прави во сабота?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index