Search form

Лука 6:23

23Зарадувајте се во оној ден и развеселете се, оти голема е наградата ваша на небесата!

Крај на петокот и на преподобните

Зашто и нивните татковци така постапуваа со пророците.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index