Search form

Лука 6:24

(Зачало 25)

24Но тешко вам, богати, зашто веќе сте ја примиле својата утеха!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index