Search form

Лука 6:25

25Тешко вам, презаситени сега, оти ќе огладни те! Тешко вам, коишто се смеете сега, зашто ќе заридате и ќе заплачете!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index