Search form

Лука 6:26

26Тешко вам, кога ќе почнат сите луѓе да зборуваат добро за вас! Зашто и нивните татковци така им правеа на лажните пророци.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index